Appointments for fixtures on Sun 31-Mar-2019
ARU National
Venue: Ballymore StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Super W Super W Semi Final Queensland Women Vs.Brumbies Women 14:35 Ok McLachlan, Amber West, Lara Markey, Jeremy Wiki, Mabel Briner, Cathie x x
Brisbane Juniors
Venue: Bottomley Park StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 10 Under 10 Easts Gold Vs.Easts Blue 08:30 Round 1 Ok Clarke, William x x x x x x
Under 10 Under 10 Easts Black Vs.Norths White 08:30 Round 1 Ok Lawrance, William x x x x x Chapman, Scott
Under 10 Under 10 Easts Silver Vs.Sunnybank Black 08:30 Round 1 Ok Browne, Hugo x x x x x Macintosh, Andrew
Under 12 Under 12 Easts Gold Vs.Ipswich Green 09:20 Round 1 Ok Clarke, William x x x x x Chapman, Scott
Under 10 Under 10 Easts Maroon Vs.Ipswich Green 09:20 Round 1 Ok Lawrance, William x x x x x Macintosh, Andrew
Under 10 Under 10 Easts Green Vs.GPS Silver 09:20 Round 1 Ok Ralph, Chris x x x x x x
Under 13 Under 13 Easts Red Vs.Norths White 10:20 Round 1 Ok Williams, Greg x x x x x x
Under 11 Under 11 Easts Gold Vs.Norths Maroon 10:20 Round 1 Ok Young, Angus x x x x x x
Under 11 Under 11 Easts Blue Vs.Norths Blue 10:20 Round 1 Ok Ralph, Chris x x x x x x
Under 13 Under 13 Easts Gold Vs.Ipswich Green 11:20 Round 1 Ok Cook, Wayne x x x x x x
Under 12 Under 12 Easts Blue Vs.Norths Blue 11:20 Round 1 Ok Nottingham, James x x x x x x
Under 11 Under 11 Easts Red Vs.GPS Red 11:20 Round 1 Ok Young, Angus x x x x x x
Under 14 Under 14 Easts Blue Vs.Springfield Hawks 12:20 Round 1 Ok Andrews, Robert x x x x x x
Under 14 Under 14 Easts Gold Vs.Norths Maroon 12:20 Round 1 Ok x x x x x x x
Under 11 Under 11 Easts White Vs.UQ Jnr Bullsharks White 12:20 Round 1 Ok Nottingham, James x x x x x x
Venue: Bulimba Sports Club StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 10 Under 10 Riverside Tiger Sharks Vs.GPS White 08:30 Round 1 Ok Linnane, Dylan x x x x x x
Under 11 Under 11 Riverside Threshers Vs.Brothers Gold 09:20 Round 1 Ok Isles, Bailey x x x x x x
Under 13 Under 13 Riverside Hammerheads Vs.GPS Red 10:20 Round 1 Ok McKenzie, Blake x x x x x x
Under 15 Under 15 Riverside Great Whites Vs.Caboolture Maroon 11:20 Round 1 Ok Chapman, Scott x x x x x x
Venue: Chipsy Wood StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 12 Under 12 Souths Black Vs.Logan City Blue 08:30 Round 1 Ok Day, Ziggy x x x x x x
Under 14 Under 14 Souths White Vs.GPS White 09:20 Round 1 Ok Jago, Andrew x x x x x x
Under 14 Under 14 Souths Black Vs.Norths Blue 10:20 Round 1 Ok Tims, Ross x x x x x x
Under 15 Under 15 Souths White Vs.GPS Purple 11:20 Round 1 Ok Day, Michael x x x x x x
Under 15 Under 15 Souths Black Vs.Springfield Hawks 12:20 Round 1 Ok Sides, Fiachra x x x x x x
Venue: Crosby Park StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 10 Under 10 Brothers Gold Vs.Sunnybank Green 08:30 Round 1 Ok Platt, George x x x x x Newton, Christopher
Under 10 Under 10 Brothers Black Vs.Souths White 08:30 Round 1 Ok Ferrier, Stephen x x x x x x
Under 11 Under 11 Brothers Navy Vs.Souths White 09:20 Round 1 Ok Ferrier, Stephen x x x x x x
Under 10 Under 10 Brothers Green Vs.GPS Red 09:20 Round 1 Ok Grespos, Theo x x x x x Newton, Christopher
Under 12 Under 12 Brothers Navy Vs.Ipswich White 10:20 Round 1 Ok Langton, Cameron x x x x x x
Under 11 Under 11 Brothers White Vs.Everton Park Blue 10:20 Round 1 Ok Newton, Christopher x x x x x x
Under 13 Under 13 Brothers Navy Vs.Norths Blue 11:20 Round 1 Ok Campbell, Matthew x x x x x x
Under 12 Under 12 Brothers White Vs.Easts White 11:20 Round 1 Ok Briggs, Steven x x x x x x
Under 15 Under 15 Brothers Navy Vs.Redcliffe 12:20 Round 1 Ok Curtin, Paul x x x x x x
Venue: Cubberla Creek Reserve StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 10 Under 10 Kenmore Black Vs.Wests Harlequin 08:30 Round 1 Ok Scott, Joshua x x x x x Camplin, Garry
Under 10 Under 10 UQ Jnr Bullsharks Black Vs.GPS Black 08:30 Round 1 Ok Middleton, John x x x x x x
Under 10 Under 10 UQ Jnr Bullsharks White Vs.Norths Maroon 09:20 Round 1 Ok Scott, Joshua x x x x x x
Under 10 Under 10 Kenmore Red Vs.Springfield Hawks 09:20 Round 1 Ok Middleton, John x x x x x Camplin, Garry
Under 10 Under 10 Kenmore White Vs.Albany Creek Blue 10:20 Round 1 Ok Sullivan, Shane x x x x x x
Under 10 Under 10 UQ Jnr Bullsharks Gold Vs.Everton Park Blue 10:20 Round 1 Ok Camplin, Garry x x x x x x
Under 11 Under 11 Kenmore White Vs.GPS Maroon 11:20 Round 1 Ok Camplin, Garry x x x x x x
Under 11 Under 11 UQ Jnr Bullsharks Black Vs.Sunnybank Black 11:20 Round 1 Ok Sullivan, Shane x x x x x x
Under 12 Under 12 Kenmore Red Vs.Sunnybank Green 12:20 Round 1 Ok Willis, Michael x x x x x x
Under 13 Under 13 UQ Jnr Maroon Vs.Albany Creek Green 13:20 Round 1 Ok Carr, Michael x x x x x x
Under 12 Under 12 UQ Jnr Bullsharks Black Vs.GPS Purple 13:20 Round 1 Ok Tregenza, Peter x x x x x x
Under 14 Under 14 UQ Jnr Heavies Vs.Brothers Navy 14:20 Round 1 Ok Samios, Jake x x x x x Willis, Michael
Under 13 Under 13 UQ Jnr Blue Vs.GPS Blue 14:20 Round 1 Ok Chandler, Max x x x x x Sullivan, Shane
Venue: Elanora Park StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 10 Under 10 Wynnum White Vs.GPS Orange 08:30 Round 1 Ok Pratten, Darcy x x x x x Leask, Barry
Under 10 Under 10 Wynnum Blue Vs.Logan City Blue 08:30 Round 1 Ok Reed, William x x x x x x
Under 11 Under 11 Wynnum White Vs.Wests Harlequin 09:20 Round 1 Ok Reed, William x x x x x x
Under 11 Under 11 Wynnum Red Vs.Brothers Green 09:20 Round 1 Ok Leask, Barry x x x x x x
Under 12 Under 12 Wynnum White Vs.Caboolture Grey 10:20 Round 1 Ok Ritchie, Paul x x x x x x
Under 11 Under 11 Wynnum Blue Vs.Souths Crows 10:20 Round 1 Ok Leask, Barry x x x x x x
Under 13 Under 13 Wynnum White Vs.Brothers White 11:20 Round 1 Ok Ritchie, Paul x x x x x x
Under 12 Under 12 Wynnum Blue Vs.Springfield Hawks 11:20 Round 1 Ok Clasen, Cody x x x x x x
Under 14 Under 14 Wynnum Blue Vs.Caboolture Maroon 12:20 Round 1 Ok Burns, Lance x x x x x x
Under 14 Under 14 Wynnum White Vs.Sunnybank Black 12:20 Round 1 Ok Clasen, Cody x x x x x x
Venue: Horse Blake Oval StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 12 Under 12 Everton Park Blue Vs.Souths White 10:20 Round 1 Ok x x x x x x x
Under 15 Under 15 Everton Park Blue Vs.Norths White 11:20 Round 1 Ok Kearney, Lachlan x x x x x x
Venue: Judy Holt Park StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 11 Under 11 Redlands Red Vs.Wests Gold 08:30 Round 1 Ok Weston, Toby x x x x x x
Under 10 Under 10 Redlands Red Vs.Southern Bay Maroon 08:30 Round 1 Ok Sheahan, Aidan x x x x x x
Under 11 Under 11 Redlands Green Vs.Browns Plains Mets 09:20 Round 1 Ok Farrell, Fergus x x x x x x
Under 10 Under 10 Redlands Green Vs.Brothers White 09:20 Round 1 Ok Sheahan, Aidan x x x x x x
Under 13 Under 13 Redlands Red Vs.Norths Maroon 10:20 Round 1 Ok Farrell, Finn x x x x x x
Under 12 Under 12 Redlands Red Vs.GPS Red 10:20 Round 1 Ok Foort, Henry x x x x x x
Under 14 Under 14 Redlands Red Vs.Wests Green 11:20 Round 1 Ok Sheahan, Daniel x x x x x x
Under 12 Under 12 Redlands Green Vs.GPS Yellow 11:20 Round 1 Ok Farrell, Fergus x x x x x x
Under 16 Under 16 Redlands Red Vs.Norths 12:20 Round 1 Ok Strong-Fick, Felix x x x x x x
Under 15 Under 15 Redlands Red Vs.GPS Orange 12:20 Round 1 Ok Foort, Henry x x x x x x
Venue: Oldmac StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 13 Under 13 Sunnybank Green Vs.Easts Blue 09:20 Round 1 Ok Duke, Warren x x x x x x
Under 12 Under 12 Sunnybank Black Vs.Easts Red 09:20 Round 1 Ok Duncan, Paul x x x x x x
Under 16 Under 16 Sunnybank Green Vs.Easts Gold 10:20 Round 1 Ok Astill, Kirk x x x x x x
Under 14 Under 14 Sunnybank Green Vs.Easts Red 10:20 Round 1 Ok Monaghan, Laurence x x x x x x
Venue: Scifleet Stadium (Toowong) StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 11 Under 11 Wests Green Vs.Sunnybank Green 08:30 Round 1 Ok Day, Cruz x x x x x McLoughlin, Alan
Under 10 Under 10 Wests Green Vs.GPS Yellow 08:30 Round 1 Ok Mellick, Samuel x x x x x x
Under 12 Under 12 Wests Green Vs.GPS Silver 09:20 Round 1 Ok Mellick, George x x x x x x
Under 12 Under 12 Wests Gold Vs.Caboolture Maroon 09:20 Round 1 Ok Jensen, Josiah x x x x x Davies, Russell
Under 13 Under 13 Wests Harlequin Vs.GPS Gold 10:20 Round 1 Ok Mitchell, Nikolas x x x x x Davies, Russell
Under 12 Under 12 Wests Harlequin Vs.Sunnybank Blue 10:20 Round 1 Ok McLoughlin, Alan x x x x x x
Under 14 Under 14 Wests Harlequin Vs.Logan City Blue 11:20 Round 1 Ok Mitchell, Nikolas x x x x x Tresidder, Terry
Under 14 Under 14 Wests Gold Vs.GPS Blue 11:20 Round 1 Ok Lawlor, Cameron x x x x x Camplin, Alec
Under 15 Under 15 Wests Harlequin Vs.Norths Blue 12:20 Round 1 Ok Tresidder, Terry x x x x x x
Under 15 Under 15 Wests Green Vs.Norths Maroon 12:20 Round 1 Ok Wright, Glenn x x x x x x
Under 16 Under 16 WDCR Gold Vs.Souths Black 13:20 Round 1 Ok Camplin, Alec x x x x x x
Venue: Shaftesbury Oval StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 10 Under 10 Souths Magpies Vs.Norths Blue 08:30 Round 1 Ok Stamp, Sean x x x x x Stanfield, Cameron
Under 10 Under 10 Souths Black Vs.Easts White 09:20 Round 1 Ok Buchel, Rob x x x x x Stanfield, Cameron
Under 11 Under 11 Souths Black Vs.Ipswich Green 10:20 Round 1 Ok Andersen, Andreas x x x x x x
Under 13 Under 13 Souths White Vs.Caboolture Maroon 11:20 Round 1 Ok x x x x x x x
Under 13 Under 13 Souths Magpies Vs.Albany Creek Blue 12:20 Round 1 Ok Greenhalgh, George William x x x x x x
Under 13 Under 13 Souths Black Vs.Ipswich White 13:20 Round 1 Ok Butters, Scott x x x x x Rizzo, Peter
Venue: Southpine Sports Complex StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 11 Under 11 Albany Creek Blue Vs.Ipswich White 08:30 Round 1 Ok Morphett, James x x x x x x
Under 10 Under 10 Albany Creek Green Vs.GPS Navy 08:30 Round 1 Ok Knoetze, Zander x x x x x Heath, Paul
Under 12 Under 12 Albany Creek Blue Vs.Brothers Silver 09:20 Round 1 Ok Taylor, Matt x x x x x Backstrom, Peter
Under 11 Under 11 Albany Creek Green Vs.Caboolture Grey 09:20 Round 1 Ok Moloney, Frazer x x x x x Heath, Paul
Under 14 Under 14 Albany Creek Green Vs.North Lakes Purple 10:20 Round 1 Ok Jeh, Zanden x x x x x Heath, Paul
Under 12 Under 12 Albany Creek Green Vs.Redcliffe Red 10:20 Round 1 Ok Moloney, Michael x x x x x Backstrom, Peter
Under 15 Under 15 Albany Creek Green Vs.Easts Blue 11:20 Round 1 Ok Knoetze, Selwyn x x x x x Heath, Paul
Venue: Woodside Sports Complex StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 10 Under 10 North Lakes Purple Vs.GPS Grey 08:30 Round 1 Ok Young, Angus x x x x x x
Under 11 Under 11 Pine Rivers Pumas Vs.GPS Silver 09:20 Round 1 Ok Brackin, Sean x x x x x x
Under 11 Under 11 North Lakes Purple Vs.Caboolture Maroon 10:20 Round 1 Ok Perry, Jason x x x x x x
Under 12 Under 12 North Lakes Purple Vs.Norths Maroon 11:20 Round 1 Ok Perry, Jason x x x x x x